Dostali jste do svých schránek náš leták s názvem Sousedská akce? Pak jste tu správně a neváhejte akci využít.

Jedná se o podporu prodeje eshopu Wines4U nabízenou pro vybrané oblasti nacházející se v blízkém okolí sídla provozovatele eshopu a dovozce vín, tedy naší rodinné obchodní společnosti PALUC Wines s.r.o. 

Níže naleznete bližší pravidla akce. 

Doprava zdarma v rámci Sousedké akce
V rámci vyhlášené "Sousedské akce" platí akční doručení zdarma pro nákup nad 500 Kč (cena s DPH) výhradně v případě objednání doručení zasílky z Wines4U na níže uvedená PSČ: 

  • PSČ 155 00
  • PSČ 158 00

V případě, že v objednávce využijete pro fyzické produkty* volbu dopravy "Sousedská akce pro PSČ 155 00 a 158 00", ale Vámi požadované místo doručení se bude nacházet mimo výše uvedená PSČ, bude Vám doúčtována standarní cena dopravného v rozmezí 109 až 139 Kč dle způsobu dopravy (způsob dopravy s Vámi domluvíme).
* Doprava pro nehmotné produkty (vstupenky na degustace či dárkové poukazy) je samozřejmě zdarma vždy.  

Detail ceníku dopravného viz zde

Způsob platby v rámci Sousedké akce 
V rámci Sousedské akce lze hradit všemi způsoby bankovních převodů, platebními kartami či pomocí Apple Pay nebo Google Pay a také uplatněním našich dárkových poukazů.

V rámci Sousedské akce nelze v případě volby dopravy "Sousedská akce pro PSČ 155 00 a 158 00" hradit Platbou na dobírku.  

Detaily způsobů úhrady viz zde

Sleva v rámci Sousedské akce
Slevu z letáku Sousedská akce lze uplatnit na všechny fyzické produkty, tedy na všechna vína a ochutnávkové sady vín a dále se automaticky sčítá se s tzv. kartonovou slevou aplikovanou při objednávce 6 a více lahví od stejné položky. 

Sleva neplatí na nehmotné produkty, tedy na vstupenky na degustace a dárkové poukazy a dále na produkty v akci.

Sleva se aplikuje vložením slevového kódu do pole "Slevový kupón" v košíku. 

Trvání Sousedské akce 
Akce je vyhlášena na období březen až duben 2024, ale vyhlašovatel akce, tedy společnost PALUC Wines s.r.o., která je provozovatelem eshopu Wines4U, si vyhrazuje právo rozhodnout o předčasném ukončení Sousedské akce.